Kırıcılar

Kırıcılar

6

GreyMech, kırıcı tasarımı ve üretim tekniği konusunda agrega ve madencilik sektörlerinin en deneyimli firmalarından biridir.Çeneli kırıcılar güvenilir, yüksek performanslıdır. Çeneli kırıcılar madenlerde ve taş ocaklarında primer ve sekonder kırma uygulamaları için optimize edilmiştirler.Bu zorlu kırıcılar, ihtiyacınız olan her şeyle birlikte teslim edilir.

Çeneli Kırıcı tipleri:
- Primer Çeneli Kırıcılar
- Sekonder Çeneli Kırıcılar

3

Düşey milli kırıcıları genellikle ince malzeme kırılması için kullanılıyor.Sert aşındırıcı dere taşı gibi malzemelerin boyut küçültmesinde etkilidirler.Bu kırıcılarda aşınma nedeniyle bakım maliyetleri çok düşüktür.

5

Rotorlu kırıcılar güvenilir, yüksek performanslıdırlar. Rotorlu kırıcılar taş ocaklarında primer ve sekonder kırma uygulamaları için optimize edilmiştirler.Bu kırıcıların küçültme ve kübik malzeme oranı yüksektir.Hidrolik sistem yardımı ile açılan gövde sayesinde ayarlar,aşınma parçaların değişimi ve bakımları kolaylıkla yapılır.

Rotorlu Kırıcı tipleri:
- Primer Rotorlu Kırıcılar
- Sekonder Rotorlu Kırıcılar

1

Çekiçli kırıcıları sekonder ve daha fazla tersiyer kırma uygulamalarında kullanılırlar.Bu kırıcıların ızgaraları sayesinde istenen boyutta malzeme çıktığı için devamında geri dönüş gerekmiyor.

8

Tersiyer kırıcılar yüksek performanslı ve ince ürün elde etmek optimize edilmiştirler.Bu kırıcıların küçültme ve kübik malzeme oranı yüksektir.Hidrolik sistem yardımı ile açılan gövde sayesinde ayarlar,aşınma parçaların değişimi ve bakımları kolaylıkla yapılır.

Tersiyer Kırıcı tipleri:
- Kum makineleri
- İnce kum makineleri

2

Silindir kırıcılar genellikle ince malzeme kırılması için kullanılıyor. Kırma işlemi malzemenin iki silindir arasında ezilmesi ile gerçekleştiği için pudra oranı düşük olur. Genellikle silindirlerin (merdanelerin) yüzeylerinin birisi ivli diğer düz yapılır. Astarlar ve merdane yüzeyleri manganlı alaşımlı malzemeden döküm olarak imal edilirler.