Çeneli Kırıcılar

Çeneli Kırıcılar

PRİMER ÇENELİ KIRICILAR

Agrega ve madencilik sektörlerinde primer kırıcı olarak kullanmak üzere tasarlanan ve üretilen bu kırıcıların rijit gövdeleri kaynaklı çelik konstrüksiyondurlar ve kaynak sonrası gerilme giderme yapılmış olarak kullanılırlar.Isıl işlem yapılmış tahrik mili, ağır hizmet rulmanları,öncü dökümhanelerde üretilmiş döküm parçaları ve müşteri isteğine bağlı olarak otomatik yağlama ve hidrolik ayarlı kırma ayarı ile teslim edilmektedirler.
Aşınan parçalar yüksek performans vermek üzere tasarlanmıştır. Yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak için her küçük ayrıntı optimize edilmiştir.

SEKONDER ÇENELİ KIRICILAR

GreyMech, agrega ve madencilik sektörlerinde sekonder kırıcı olarak kullanmak üzere tasarlananmıştırlar.Orta büyüklükte sert ve aşındırıcı malzemelerin kırılması için kullanılan ağır hizmet tipi kırıcılardır. Çeneli Kırıcıların imalatında kullanılan bütün parçalar, tasarım ve uygulama süreçlerindeki raporlamalar dikkate alınarak imalatı gerçekleştirilmiş, kontrollü ürünlerdir. Bu kırıcıların da gövdeleri kaynaklı çelik konstrüksiyondurlar ve kaynak sonrası gerilme giderme yapılmış olarak kullanılırlar.Isıl işlem yapılmış tahrik mili, ağır hizmet rulmanları,Türkiyedeki öncü dökümhanelerinde üretilmiş döküm parçaları ve müşteri isteğine bağlı olarak otomatik yağlama/hidrolik ayarlı kırma ayarı ile teslim edilmektedirler.Özel çene profili sayesinde malzemeleri kırma performansı yüksektir ve ayrıca uzun servis ömrü sunar. Aşınan parçaları yüksek performansı vermek üzere tasarlanmıştır. GreyMech makina olarak yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak için her küçük ayrıntıyı optimize ettik. GreyMech çeneli kırıcıları güven veren güçlü tasarımı ile kullanıcılarından övgü toplamaktadır.

SEKONDER ÇENELİ KIRICILAR

Bu tip kırıcılar agrega ve madencilik sektörlerinde sekonder kırmada kullanmak üzere tasarlanmıştırlar. Orta büyüklükte sert ve aşındırıcı malzemelerin kırılması için kullanılan ağır hizmet tipi kırıcılardır. Çeneli Kırıcıların imalatında kullanılan bütün parçalar, tasarım ve uygulama süreçlerindeki raporlamalar dikkate alınarak imalatı gerçekleştirilmiş, kontrollü ürünlerdir. Bu kırıcıların da gövdeleri kaynaklı çelik konstrüksiyondurlar ve kaynak sonrası gerilme giderme yapılmış olarak kullanılırlar. Isıl işlem yapılmış tahrik mili, ağır hizmet rulmanları,öncü dökümhanelerde üretilmiş döküm parçaları ve müşteri isteğine bağlı olarak otomatik yağlama/hidrolik ayarlı kırma ayarı ile teslim edilmektedirler. Özel çene profili sayesinde malzemeleri kırma performansı yüksektir ve ayrıca uzun servis ömrü sunar.