En iyisi için işbirliği yapıyoruz

En iyisi için işbirliği yapıyoruz

Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri

Yapılan mühendislik çalışmaları ve ürün tasarımları sonucunda elde edilen ürünler ile komple proses ve tesisleri, müşterilerimizin isteği doğrultusunda, işbirliği içersinde olduğumuz yerli ve global iş ortaklarımızla gerçekleştiriyoruz.
864x432-Agrega ve maden

Agrega ve Maden Sanayi Makinaları ve Anahtar Teslim Tesisleri

GreyMech, sahip olduğu bilgi birikimi ile dünyada büyük ve küçük ölçekli kırma eleme tesisi projelerinde yer almış ve günümüzde bu deneyimini her yeni projeye aktarak Agrega ve Maden sektöründeki tüm kullanıcılara üstün performanslı ve yapay zeka uyumlu çözümler sunmaktadır.
- Kırıcılar
- Elekler
- Besleyiciler
- Götürücüler
- Yıkayıcılar
- Stoklama üniteleri
- Kontrol ve otomasyon sistemleri

846x432-Mekanik ve Endüstrüyel Makinalar

Mekanik ve Endüstriyel Makinalar

GreyMech, sanayinin her alanında kullanılan üretim makinaları ve ekipmanları üretimi konusunda müşterileri ile ortak projeler geliştirme yeteneğine sahiptir.Aluminyum ekstrüzyon persleri ve orman ürünlerinde kullanılılan yonga konveyörleri gibi mühendislik çalışmaları tamamlanmıştır.
- Hidrolik presler
- Üretim otomasyon sistemleri
- Orman ürünleri ve ağaç işleme makinaları

864x432-Çelik konstruksiyon

Çelik Konstrüksiyon Uygulamalar

Üretim tesislerinde kullanılan her türlü vinçler, çelik konstrüksiyon makina, bunker, taşıma platformları vb yapıların mühendislik çalışmaları, satışı ve satış sonrası hizmetleri , GreyMech tarafından yapılmaktadır.
- Vinçler
- Özel çelik konstrüksiyon yapılar

864x432-Kalıp aparat ve fikstürler

Kalıp, Aparat ve Fikstürler

GreyMech, Otomotiv metal ve plastik parçaları başta olmak üzere tüm sektörlere yönelik kalıp, aparat ve fikstür tasarımlarının yapılması, üretime destek verilmesi ve ön seri parça üretimlerinin gerçekleştirilmesi ile kalıp üretim sürelerinin ve kalite seviyelerinin iyileştirilmesinde en büyük desteği sağlamaktadır.
- Sac metal kalıpları
- Sıcak dövme kalıpları
- Plastik malzeme için kalıplar
- Üretim aparat ve fikstürleri
- Hızlı kalıp bağlama sistemleri
- Robot ve otomasyon uygulamaları

864x432-Endüstrüel vanalar

Endüstriyel Vana İmalatları

Endüstriyel ve doğalgaz vanalarına ait ar-ge çalışmalarının yapılmasında, ürün çeşitliliğinin artırılmasında öncü çalışmalarda bulunan GreyMech, aşağıdaki ürün gruplarında paslanmaz, çelik ve pik döküm kategorilerinde tasarım, satış ve satış sonrası hizmetleri gerçekleştirmektedir.
- Kelebek Vanalar
- Küresel Vanalar
- Doğalgaz Vanaları
- Çekvalfler
- Knifevalf
- Vana ve ataçmanları otomatik kontrol üniteleri

864x432-Proje bazlı makina

Proje Bazlı Makina ve Yedek Parça Satışı

Her türlü sektör için ihtiyaç duyulan her yeni ürünün geliştirilmesini misyon edinen GreyMech, müşterilerine tasarım, malzeme seçimi ve tedarik gibi en önemli desteği sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerine özel ürün ve projeler için üretim hatları ve komple tesis kurulumlarının projelendirilmesini ve kurulumunu sağlamaktadır.