Yaratıcı ve güvenilir
çözümler sunuyoruz.

Yaratıcı ve güvenilir
çözümler sunuyoruz.

Mühendislik Hizmetleri

GreyMech, farklı sektörel deneyimlere sahip çalışanları, danışmanları, ortakları, alt yüklenicileri, yerli ve global işbirlikleri ile agrega, maden, çimento, ağaç ürünleri, otomotiv, makina sanayi, enerji, çelik konstrüksiyon ve endüstriyel vana alanlarında ürün geliştirme ve proses iyileştirme konularında proje planlama ve hazırlamayı da kapsayan  mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

620x310-Maden ve Agrega yerleşimleri

Maden ve Agrega Tesisleri Genel Yerleşimleri

GreyMech, küresel olarak agregalar, mineraller için sürdürülebilir teknolojiler, uçtan uca çözümler ve hizmetler konusunda bir mühendislik sağlar. İstenilen kapasite doğrultusunda fiyat performans kriterlerine en uygun çözümler içeren sunar.
- Kırma eleme tesisleri
- Maden ve cevher konveyor ve depolama hatları
- Çimento ve beton hazırlama tesisleri

620x310-Ürün dizaynı

Ürün dizaynı, Makina ve Ekipman seçimi

Maden ve agrega tesisleri, çimento ve cevher hazırlama tesisleri, ağaç endüstrisi, ağır sanayi ve makine imalat sektörü, endüstriyel ürünlerin dizayn ve üretim hat tasarımında kullanılacak her türlü malzeme, makina ve ekipman seçiminde, müşterilerimize en verimli alternatifleri sunuyoruz.
- Ürün dizaynı
- Malzeme analizi
- Makine ve ekipman seçimi
- Ürün devreye alma ve Hat tasarımı

620x310-Tesis beton planı

Kırma eleme tesisleri beton planları

Çimento fabrikaları, beton santralleri, yol yapım firmaları, tuğla briket üreticileri, taş kırma eleme tesisleri yerleşimi kapsamındaki her türlü beton planları oluşturularak, yerinde inşaası yapılmaktadır.

620x310-Taşıyıcı konstrüksiyon ve kuleler

Taşıyıcı Konstruksiyon ve Kuleler

Tesislerde ihtiyaç duyulan her türlü taşıyıcı konstrüksiyon, çelik kule ve yapıların tasarımı hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.
- Agrega ve maden tesisleri
- Çimento ve beton tesisleri
- Kimyasal prosesler
- Ağaç işleme ve sunta üretim tesisleri

620x310-Çelik silo

Çelik Silo ve Bunkerler

Agrega ve çimento ürünleri, tarımsal ürünler gibi depolanacak malzemelerin çelik silo ve bunker tasarımlarının gerçekleştirilmesi.

152366

Çelik Üretim Yapıları

Hızlı ve dayanıklı üretimin ön plana çıktığı durumlarda, tesisler ve sanayi yapılarının projelendirilmesi, üretime yönelik her türlü çelik yapıların tasarımının gerçekleştirilmesi.

620x310-Kalıp Aparat

Kalıp, Aparat ve Fikstürler

GreyMech, Otomotiv metal ve plastik parçaları başta olmak üzere tüm sektörlere yönelik kalıp, aparat ve fikstür tasarımlarının yapılması, üretime destek verilmesi ve ön seri parça üretimlerinin gerçekleştirilmesi ile kalıp üretim sürelerinin ve kalite seviyelerinin iyileştirilmesinde en büyük desteği sağlamaktadır.
- Sac metal kalıpları
- Sıcak dövme kalıpları
- Plastik malzeme için kalıplar
- Üretim aparat ve fikstürleri
- Hızlı kalıp bağlama sistemleri
- Robot ve otomasyon uygulamaları

620x310-Endüstüel vana

Endüstriyel Vanalar

Endüstriyel ve doğalgaz vanalarına ait ar-ge çalışmalarının yapılmasında, ürün çeşitliliğinin artırılmasında öncü çalışmalarda bulunan Greymech, aşağıdaki ürün gruplarında paslanmaz, çelik ve pik döküm kategorilerinde tasarım, satış ve tedariğini gerçekleştirmektedir.
- Kelebek Vanalar
- Küresel Vanalar
- Doğalgaz Vanaları
- Çekvalfler
- Knifevalf
- Vana ve ataçmanları otomatik kontrol üniteleri

620x310-Üretim hatları tasarımı

Üretim hatları tasarımı

GreyMech, her türlü sektöre yönelik olarak ihtiyaç duyulan her yeni ürünün gelişitirlmesini kendine misyon edinerek, müşterilerinin özel ürün ve projelerine tasarım, malzeme seçimi ve tedariği, üretim hatları tasarımı ve kurulumu ile komple tesis kurulumlarının en önemli desteği sunmaktadır..